0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
Euro Knockout Stage
Spain
۰
۰
England
inprogress
۲۲:۳۰
United States
MLS
FC Dallas
۲
۰
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۴:۰۰
Los Angeles FC
۱
۵
Columbus Crew
Finished
۰۶:۰۰
Portland Timbers
۳
۰
Real Salt Lake
Finished
۰۵:۵۵
Chicago Fire
۰
۰
New York City FC
Finished
۰۴:۰۰
D.C. United (Washington)
۲
۱
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
Austin FC
۰
۱
Seattle Sounders
Finished
۰۴:۰۰
Houston Dynamo
۱
۱
Minnesota United
Finished
۰۴:۰۰
Toronto FC
۲
۱
Philadelphia Union
Finished
۰۳:۰۰
Saint Louis City SC
۱
۴
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۴:۰۰
New England Revolution
۱
۳
Orlando City SC
Finished
۰۳:۰۰
Colorado Rapids
۱
۱
New York Red Bull
Finished
۰۵:۰۰
San Jose Earthquakes
۱
۲
Sporting Kansas City
Finished
۰۶:۰۰
FC Cincinnati
۱
۳
Charlotte
Finished
۰۳:۰۰
Montreal Impact
۱
۰
Atlanta United
Finished
۰۳:۰۰
Japan
J League
Yokohama F Marinos
۴
۱
Kashima Antlers
Finished
۱۴:۰۰
Sanfrecce Hiroshima
۱
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۳:۰۰
Kyoto Purple Sanga
۰
۰
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۳:۰۰
Kawasaki Frontale
۱
۱
Cerezo Osaka
Finished
۱۳:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۲
۱
Kashiwa Reysol
Finished
۱۲:۳۰
Tokyo Verdy 1969
۰
۱
Machida Zelvia
Finished
۱۲:۳۰
Sagan Tosu
۰
۲
Gamba Osaka
Finished
۱۳:۳۰
Shonan Bellmare
۵
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۳:۳۰
Romania
Liga I
CFR 1907 Cluj
۳
۲
FC Dinamo Bucuresti
Finished
۱۹:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Suwon City
۲
۲
Daegu FC
Finished
۱۳:۳۰
Gimcheon Sangmu FC
۴
۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۳:۳۰
Gwangju FC
۰
۲
Incheon United FC
Finished
۱۳:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
FC Anyang
۰
۲
Busan I. Park
Finished
۱۳:۳۰
Seoul E-Land FC
۳
۱
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۳:۳۰
Bucheon FC 1995
۱
۰
Gimpo Citizen
Finished
۱۳:۳۰
Sweden
Allsvenskan
BK Hacken
۳
۵
IF Elfsborg
Finished
۱۸:۰۰
Vasteras SK FK
۲
۱
IFK Norrkoping
Finished
۱۸:۰۰
Djurgardens IF
۱
۰
IFK Varnamo
Finished
۱۵:۳۰
Kalmar FF
۰
۱
IF Brommapojkarna
Finished
۱۸:۰۰
World
Friendly Club Matches
NS Mura
۰
۰
Zorya Luhansk
Finished
۱۸:۳۰
Napredak Krusevac
۰
۰
FK Radnik Surdulica
Finished
۲۰:۳۰
Brondby I.F.
۰
۴
Dynamo Kiev
Finished
۱۵:۳۰
FC Hradec Kralove
۰
۰
FK MAS Taborsko
Finished
۱۸:۳۰
FC Koper
۲
۲
NK Istra 1961 Pula
Finished
۲۰:۳۰
Montaneses FC
۴
۵
Alebrijes Oaxaca
Finished
۲۰:۳۰
CF Atlante
-
-
Jaibos Tampico Madero
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
SC Braga
۲
۱
RSC Anderlecht
Finished
۱۳:۳۰
1.fc Bruchsal
۳
۱
TuS Mechtersheim
Finished
۱۵:۳۰
SG Dynamo Schwerin
۱
۲
Concordia Hamburg
Finished
۱۵:۳۰
Polonia Lidzbark
۲
۱
Olimpia Elblag
Finished
۱۵:۳۰
SC 04 Schwabach
۲
۰
Atsv 1898 Erlangen
Finished
۱۶:۳۰
Holzheimer SG
۴
۵
Spvg Schonnebeck 1910
Finished
۱۷:۰۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
۱
۰
FC Hanau 93
Finished
۱۵:۳۰
VfB Homberg
۳
۰
Luner SV
Finished
۱۶:۳۰
Sloga Doboj
۰
۰
OFK Petrovac
Interrupted
۲۰:۰۰
Zaglebie Lubin II
۲
۰
MKP Carina Gubin
Finished
۱۴:۳۰
TUS Bersenbruck
۱
۷
Borussia Monchengladbach II
Finished
۱۵:۰۰
VfB 03 Hilden
۱
۰
TSG Sprockhovel
Finished
۱۴:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۰
۰
Teutonia Ottensen
Finished
۱۴:۳۰
VfB Bottrop
۰
۰
Mulheimer FC 97
Finished
۱۷:۳۰
Bohemians 1905
۴
۰
FK AS Trencin
Finished
۱۷:۳۰
FC Iserlohn
۰
۳
SV Westfalia Rhynern
Finished
۱۴:۳۰
Caykur Rizespor
۰
۵
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۱۸:۳۰
SV Oberachern
۱۰
۲
Offenburger FV
Finished
۱۷:۰۰
PFC CSKA Sofia
۱
۰
SC Gjilani
Finished
۱۸:۳۰
Montaneses FC
۰
۴
CF Atlante
Finished
۰۰:۳۰
Hillerod
۴
۰
Fremad Amager
Finished
۱۲:۳۰
TSV Sasel
۳
۳
SV Todesfelde
Finished
۱۶:۳۰
CA River Plate
۳
۱
Olimpia Asuncion
Finished
۰۰:۰۰
SSV Jahn Regensburg
۲
۲
SC Eltersdorf
Finished
۱۶:۳۰
Middelfart
۲
۰
Eintracht Norderstedt
Finished
۱۳:۰۰
Harland and Wolff Welders
۰
۲
Glentoran FC
Finished
۱۷:۳۰
Zaglebie Lubin II
۲
۰
Miedz Legnica
Finished
۱۹:۳۰
SV Schalding-Heining
۰
۴
TSV 1860 Munchen
Finished
۱۷:۳۰
Atletico Bucaramanga
۲
۰
Carabobo FC
Finished
۰۲:۳۰
IK Brage Borlange
۱
۲
IL Sandviken
Finished
۱۶:۳۰
University College Dublin FC
۲
۲
Salford City
Finished
۱۷:۳۰
FC Zlinsko
۷
۱
MKF Chrudim
Finished
۱۲:۳۰
FC Kray
۲
۲
Westfalia Herne
Finished
۱۶:۳۰
FC Karpaty Lviv
۲
۳
Bukovyna Chernivtsi
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Primera Nacional
Arsenal de Sarandi
۰
۰
Ferro Carril Oeste
Finished
۲۰:۳۰
Estudiantes Rio Cuarto
۰
۰
Almirante Brown de Lules
inprogress
۲۲:۳۰
Club Atletico Mitre
۰
۰
CA Defensores Unidos
inprogress
۲۲:۳۰
Nueva Chicago
۰
۳
CA San Telmo
Finished
۲۰:۳۰
Gimnasia y Tiro
۰
۰
Deportivo Madryn
inprogress
۲۲:۰۰
Club Atletico Aldosivi
۱
۰
CA Atlanta
inprogress
۲۱:۳۰
San Martin Tucuman
۰
۰
CA San Miguel
inprogress
۲۲:۳۰
CA Patronato
۰
۰
Colon de Santa Fe
inprogress
۲۲:۳۰
Agropecuario
۰
۰
Club Atletico Guemes
inprogress
۲۲:۳۰
Guillermo Brown
۰
۰
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
inprogress
۲۱:۳۰
Tristan Suarez
۱
۰
Racing de Cordoba
Finished
۰۰:۳۰
Japan
J2 League
Ventforet Kofu
۲
۲
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۲:۳۰
Mito HollyHock
۲
۲
Yokohama FC
Finished
۱۲:۳۰
Blaublitz Akita
۱
۰
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۲:۳۰
Tochigi SC
۱
۱
Fagiano Okayama
Finished
۱۳:۳۰
Montedio Yamagata
۱
۲
Iwaki SC
Finished
۱۳:۳۰
Oita Trinita
۰
۲
Shimizu S-pulse
Finished
۱۳:۳۰
Tokushima Vortis
۲
۰
Vegalta Sendai
Finished
۱۳:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۰
۲
Roasso Kumamoto
Finished
۱۳:۳۰
Finland
Veikkausliiga
FC Lahti
۱
۲
AC Oulu
Finished
۱۹:۰۰
IF Gnistan Helsinki
-
-
IFK Mariehamn
Interrupted
۱۵:۳۰
EIF Ekenas
۰
۷
FC Inter Turku
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Serie B
Vila Nova GO
۰
۰
Avai
inprogress
۲۲:۳۰
CRB Clube de Regatas Brasil
۲
۱
Coritiba FBC
Finished
۰۰:۳۰
Uruguay
Primera Division
Centro Atletico Fenix
۱
۲
Defensor Sporting
Finished
۱۹:۰۰
Club Atletico River Plate
۱
۱
Penarol Montevideo
inprogress
۲۱:۳۰
Club Atletico Cerro
۰
۱
Cerro Largo FC
Finished
۱۶:۳۰
Boston River
۲
۱
Miramar Misiones
Finished
۰۰:۰۰
Chile
Primera B
La Serena
۲
۱
CD Antofagasta
Finished
۲۰:۰۰
Union San Felipe
۱
۰
Curico Unido
inprogress
۲۲:۳۰
Santiago Morning
۱
۰
Deportes Limache
Finished
۲۰:۰۰
Peru
Liga 1 - Clasura
Cusco FC
-
-
FBC Melgar Arequipa
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Sport Boys
-
-
Sport Huancayo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Alianza Atletico
۰
۰
Atletico Grau
inprogress
۲۱:۳۰
Universidad Cesar Vallejo
۲
۳
Alianza Lima
Finished
۰۰:۰۰
Universitario de Deportes
۶
۰
Carlos A. Mannucci
Finished
۰۲:۳۰
Chile
Copa Chile
Colo Colo
۱
۰
CD Santa Cruz
Finished
۰۱:۰۰
Cobresal Salvador
۰
۰
Coquimbo Unido
inprogress
۲۲:۳۰
Malaysia
Super League
Kuala Lumpur City FC
۱
۰
Selangor FC
Finished
۱۵:۴۵
Chile
Segunda Division
Melipilla
۳
۱
Trasandino Los Andes
Finished
۱۹:۳۰
Real Juventud San Joaquin
۰
۰
General Velasquez
inprogress
۲۲:۳۰
CD Arturo Fernandez Vial
۲
۰
Lautaro de Buin
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Serie C
Sampaio Correa-MA
۲
۰
Sao Jose EC
Finished
۰۲:۰۰
Volta Redonda
-
-
Sao Bernardo FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Brazil
Copa do Brasil
Gremio Porto Alegrense RS
۳
۱
Operario PR
Finished
۱۷:۳۰
Atletico Paranaense
۳
۰
Ypiranga RS
Finished
۰۰:۳۰
Mexico
LIGA MX
Leon
۰
۰
Pachuca CF
Finished
۰۲:۳۰
Santos Laguna Mexico
۱
۱
Pumas UNAM
Finished
۰۴:۳۵
Deportivo Toluca FC
۳
۲
FC Juarez
Finished
۰۴:۴۰
Necaxa
۴
۱
Puebla
Finished
۰۲:۳۰
CF Rayados de Monterrey
۰
۴
Cruz Azul
Finished
۰۶:۴۰
Australia
NPL New South Wales Women
Macarthur Rams (W)
۳
۳
Northern Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sydney University FC (W)
۴
۱
Sydney Olympic (W)
Finished
۱۰:۳۰
Apia Leichhardt Tigers (W)
۲
۱
Blacktown Spartans (W)
Finished
۱۲:۳۰
Manly United FC (W)
۱
۱
University of New South Wales (W)
Finished
۱۱:۴۵
Bulls Northbridge FC Academy (W)
۰
۱
NWS Koalas Spirit (W)
Finished
۱۰:۱۰
Illawarra Stingrays (W)
۲
۲
Emerging Jets (W)
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ravens (W)
۴
۱
FNSW Institute (W)
Finished
۱۰:۴۰
Kazakhstan
Premier League
Kairat Almaty
۱
۱
Zhenys
Finished
۱۶:۳۰
FC Atyrau
-
-
FK Aktobe
Cancelled
۱۶:۳۰
Argentina
Regional League
Juventud Zondina
۰
۰
CA Juventud Alianza
inprogress
۲۲:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
12 de Junio de Villa Hayes
۰
۰
Rubio nu
Finished
۱۷:۳۰
Club General Martin Ledesma
۰
۱
Sportivo San Lorenzo
Finished
۱۷:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Nacional Potosi
۰
۰
Jorge Wilstermann
inprogress
۲۲:۳۰
The Strongest La Paz
۱
۰
Universitario De Vinto
Finished
۰۳:۳۰
Aurora
۲
۱
GV Club Deportivo San Jose de Oruro
Finished
۰۱:۰۰
Peru
Liga 2
Academia Deport. Cantolao
۱
۲
Deportivo Coopsol
Finished
۰۰:۰۰
Ayacucho FC
۰
۱
AD Comerciantes FC
inprogress
۲۱:۳۰
Alianza Universidad
۱
۰
FC Carlos Stein
inprogress
۲۱:۴۵
China
Jia League
Foshan Nanshi FC
۱
۱
Qingdao Red Lions
Finished
۱۵:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۱
۰
Guangzhou FC
Finished
۱۵:۰۰
Liaoning Tieren FC
۲
۱
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
Finished
۱۴:۳۰
Yanbian Longding
۱
۱
Wuxi Wugou
Finished
۱۴:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Newroz SC
۴
۴
Erbil SC
Finished
۱۷:۳۰
Duhok
۲
۲
Naft Maysan
Finished
۲۰:۰۰
Al-Hudood Sports Club
۳
۲
Al-Karkh
Finished
۱۷:۳۰
Al Quwa/Jawiya
۳
۲
Naft Al-Wasat
Finished
۲۰:۰۰
AL Zawraa SC
۰
۲
Al Shorta
Finished
۲۰:۰۰
Norway
2. Division Avd. 1
Jerv
۲
۱
Viking 2
Finished
۱۶:۳۰
Sotra Sportsklubb
۴
۴
Brann 2
Finished
۱۵:۳۰
Vard Haugesund
۱
۳
Brattvag
Finished
۱۴:۳۰
Europe
UEFA U19 Championship Women
France U19 (W)
۳
۱
Serbia U19 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lithuania U19 (W)
۰
۱۰
England U19 (W)
Finished
۱۷:۳۰
Australia
NPL Victoria
St Albans Saints
۳
۲
Altona Magic
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Queensland Premier League
St. George Willawong FC
۰
۲
Southside Eagles
Finished
۱۰:۱۵
SWQ Thunder
۰
۴
Caboolture
Finished
۰۸:۳۰
Colombia
Regional League
Total Soccer
۱
۰
Deportivo Alexis Garcia
Finished
۲۰:۳۰
Molino Viejo
۰
۰
Club Deportivo La Chalaca
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Iceland
Besta deild karla
IF Vestri
۰
۲
KA Akureyri
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Serie D
Mixto EC
۱
۱
Anapolis FC
Finished
۰۰:۳۰
Trem DC
۰
۲
Porto Velho EC
Finished
۰۰:۳۰
Maringa PR
۲
۰
EC Agua Santa SP
Finished
۰۱:۰۰
Cameta Sport Club
۰
۰
Tocantinopolis EC
inprogress
۲۲:۳۰
Maracana EC
۰
۰
Potiguar de Mossoro
inprogress
۲۱:۳۰
Fluminense PL
-
-
Aguia de Maraba
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brasiliense FC
۰
۰
CRAC
inprogress
۲۲:۰۰
Barra FC
۰
۰
Gremio Esportivo Brasil RS
inprogress
۲۲:۳۰
Concordia AC
۰
۰
EC Novo Hamburgo
inprogress
۲۲:۳۰
Sousa EC
۰
۰
Treze FC
inprogress
۲۲:۳۰
Democrata Sete Lagoas
۰
۰
Audax Rio RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Cianorte PR
۰
۰
FC Cascavel
inprogress
۲۲:۳۰
Avenida
۰
۰
Hercilio Luz
inprogress
۲۱:۳۰
Moto Club
۰
۰
AE Altos
inprogress
۲۲:۳۰
CS Esportiva AL
۰
۰
Itabaiana
inprogress
۲۲:۳۰
Itabuna BA
۰
۰
Ipatinga
inprogress
۰۱:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Rockdale Ilinden FC
۴
۰
Sydney United
Finished
۰۸:۳۰
Western Sydney Wanderers NPL
۰
۱
Manly United FC
Finished
۰۸:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
Argentino Merlo
۳
۰
Deportivo Merlo
inprogress
۲۱:۳۰
Flandria
۰
۰
Club Atletico Acassuso
inprogress
۲۱:۳۰
Comunicaciones de Bueno Aires
۲
۰
Canuelas
inprogress
۲۱:۳۰
Villa San Carlos
۱
۰
Excursionistas
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Liniers
۰
۰
Deportivo Laferrere
inprogress
۲۱:۳۰
Argentina
Torneo Federal A
Ciudad de Bolivar
۰
۱
Sportivo Estudiantes
inprogress
۲۲:۰۰
Douglas Haig
۱
۰
Sportivo AC Las Parejas
inprogress
۲۱:۳۰
Sol de Mayo
۱
۱
Club Cipolletti
inprogress
۲۱:۳۰
CA Sarmiento de Resistencia
۰
۰
CA Union de Sunchales
inprogress
۲۲:۰۰
Club Atlético Germinal
۰
۰
Deportivo Rincon
inprogress
۲۲:۰۰
San Martin de Mendoza
۰
۰
Ferro Carril Oeste General Pico
inprogress
۲۲:۰۰
Sportivo Belgrano
-
-
Defensores de Belgrano VR
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Club Villa Mitre
۱
۰
Club Circulo Deportivo
inprogress
۲۲:۰۰
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
۰
۰
Defensores de Pronunciamiento
inprogress
۲۲:۰۰
Deportivo Camioneros
۱
۱
CD Argentino Monte Maiz
inprogress
۲۲:۰۰
Sarmiento de la Banda
۰
۰
Central Norte Salta
inprogress
۲۲:۳۰
San Martin Formosa
۰
۲
Boca Unidos
inprogress
۲۲:۰۰
Juventud Unida Universitario
۰
۰
Gutierrez SC
inprogress
۲۲:۰۰
Kimberley Mar del Plata
۰
۰
Olimpo
inprogress
۲۲:۰۰
Huracan Las Heras
۰
۰
Club Sportivo y Biblioteca Athens
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Baiano 2
Fluminense De Feira
۰
۰
AD Leonico
inprogress
۲۱:۳۰
Grapiuna AC
۴
۰
Feirense
inprogress
۲۱:۳۰
Galicia
۱
۱
Colo Colo BA
inprogress
۲۱:۳۰
Porto BA SC
۲
۰
Jacobinense BA
inprogress
۲۱:۳۰
Vitoria da Conquista
۰
۱
SSA FC
inprogress
۲۱:۳۰
Vietnam
U21 Championship
Long An U21
۲
۲
Tien Giang U21
Finished
۱۱:۰۰
Can Tho U21
۰
۴
TP Ho Chi Minh FC U21
Finished
۱۳:۳۰
Hoang Anh Gia Lai U21
۸
۰
Dak Lak U21
Finished
۱۱:۳۰
Thanh Hoa U21
۰
۰
Cong An Nhan Dan U21
Finished
۱۲:۰۰
Phu Yen U21
۰
۲
SHB Da Nang FC U21
Finished
۱۰:۰۰
Thanh Hoa U21
۰
۰
PVF-CAND U21
Finished
۱۲:۰۰
Tay Nguyen U21
۰
۲
Quang Nam U21
Finished
۱۲:۰۰
Australia
Northern NSW Premier League
Newcastle Olympic
۰
۰
Valentine Phoenix
Finished
۰۸:۰۰
Weston Workers
۳
۰
New Lambton
Finished
۰۸:۰۰
Argentina
Primera C Metropolitana
El Porvenir
۲
۰
Deportivo Paraguayo
Finished
۱۹:۳۰
CA Claypole
۰
۰
CSD Central Ballester
inprogress
۲۱:۳۰
General Lamadrid
۰
۰
Argentino de Rosario
inprogress
۲۱:۳۰
Juventud Unida San Miguel
۱
۱
Club Leandro Niceforo Alem
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Muniz
۱
۰
Defensores de Cambaceres
inprogress
۲۱:۳۰
Club Mercedes
۰
۰
CA Atlas
inprogress
۲۱:۳۰
Paraguay
Tercera Division
Club Olimpia De Ita
۰
۱
Atlantida SC
inprogress
۲۲:۳۰
24 de Setiembre
۰
۰
3 de Febrero FBC
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Copa Paulista
AA Francana
۰
۰
Botafogo SP
Finished
۱۷:۰۰
Malawi
Super League
Kamuzu Barracks
۲
۲
Silver Strikers
Finished
۱۶:۰۰
Big Bullets
۱
۱
Civo United
Finished
۱۶:۰۰
Chitipa United
۴
۱
Baka City
Finished
۱۶:۰۰
Australia
Queensland Premier League 3
University of Queensland
۲
۱
Mount Gravatt Hawks
Finished
۱۰:۴۵
Tweed United Gold
۴
۳
Gold Coast Knights B
Finished
۰۹:۳۰
Uruguay
Amateur Cup
Rio Negro de San Jose
۰
۰
CA Juanico
inprogress
۲۲:۰۰
Atletico Arsenal
۱
۱
Sportivo Barracas Dolores
inprogress
۲۱:۳۰
Ferrocarrilero
۰
۱
Piriapolis FC
inprogress
۲۲:۰۰
Centro Recreativo Porongos
۰
۰
Atletico Florida
inprogress
۲۲:۰۰
Japan
J3 League
Matsumoto Yamaga FC
۲
۰
FC Osaka
Finished
۱۲:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۱
۰
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۲:۳۰
Imabari FC
۳
۰
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۳:۳۰
China
League 2
Shanghai Harbor Reserves
۳
۲
Quanzhou Yassin
Finished
۱۱:۳۰
Dalian Kuncheng
۳
۰
Nantong Haimen Codion
Finished
۱۴:۳۰
Shandong Taishan Reserves
۲
۰
Xi'an Ronghai FC
Finished
۱۴:۳۰
Guangxi Hengchen
۲
۲
Shenzhen Juniors FC
Finished
۱۲:۳۰
Jiangxi Dark Horse Junior FC
۲
۱
Guangxi Lanhang
Finished
۱۲:۳۰
Japan
Japan Football League
Atletico Suzuka Club
۰
۱
Verspah Oita
Finished
۰۹:۳۰
Sony Sendai
۱
۰
Honda F.C.
Finished
۰۹:۳۰
Tokyo Musashino United FC
۲
۲
Tiamo Hirakata
Finished
۰۹:۳۰
Reinmeer Aomori
-
-
Minebea Mitsumi
Finished
۰۹:۳۰
Myanmar
National League
Ayeyawady United
۱
۲
Port FC Yangon
Finished
۱۲:۳۰
Hantharwady United
۱
۰
Thitsar Arman FC
Finished
۱۳:۰۰
Norway
3. Division avd. 3
Assiden
۳
۸
Asker Fotball
Finished
۱۵:۳۰
Askollen
۱
۸
Gamle Oslo
Finished
۱۵:۳۰
Uruguay
Segunda Division
La Luz
۱
۱
Atenas
Finished
۱۶:۳۰
Tacuarembo
۰
۰
Montevideo City Torque
inprogress
۲۲:۰۰
United States
USL Championship
Pittsburgh Riverhounds
۵
۰
Oakland Roots SC
Finished
۰۲:۳۰
Indy Eleven
۱
۱
Loudoun United FC
Finished
۰۲:۳۰
Sacramento Republic FC
۰
۰
North Carolina
Finished
۰۶:۳۰
Birmingham Legion FC
۲
۱
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۳:۰۰
Miami FC
۲
۳
Rhode Island
Finished
۰۲:۳۰
Tampa Bay Rowdies
۲
۰
Orange County SC
Finished
۰۳:۰۰
Monterey Bay
۰
۰
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۵:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Souths United NPL (W)
۱
۲
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Mitchelton (W)
۱
۷
Lions FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Gold Coast United (W)
۴
۲
Football Queensland QAS (W)
Finished
۰۹:۳۰
Broadbeach United SC (W)
۰
۷
North Lakes (W)
Finished
۱۱:۳۰
Singapore
Premier League
Hougang United FC
۲
۲
Young Lions
Finished
۱۳:۳۰
Uruguay
Segunda B Nacional
Alto Peru
۰
۱
Huracan F.C.
Finished
۱۸:۳۰
Mar de Fondo
۰
۱
Salto FC
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Italiano FC del Uruguay
۰
۰
Frontera Rivera Renegades
Finished
۰۱:۳۰
Durazno
۵
۰
Los Halcones
Finished
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
Vidar
۴
۰
Mandalskameratene
Finished
۱۵:۳۰
Start 2
۰
۴
Sandefjord 2
Finished
۱۵:۳۰
Pors Grenland
۲
۱
Staal Jørpeland
Finished
۱۵:۳۰
Vindbjart FK Vennesla
۳
۰
Odds Ballklubb II
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Ykkosliiga
FF Jaro
۵
۲
Kotkan Tyovaen Palloilijat
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Campeonato Pernambucano U20
Retro FC Brasil U20
۱
۱
Santa Cruz CE U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sport Recife U20
۱
۱
Nautico U20
inprogress
۲۱:۳۰
Iceland
5. Deild
Alafoss
۳
۱
Spyrnir
Finished
۱۸:۱۵
Stokkseyri
۵
۰
IB Uppsveitir
Finished
۱۷:۳۰
Republic of Korea
K3 League
Gyeongju Korea H&N Power
۲
۱
Pocheon Citizens FC
Finished
۱۲:۰۰
Ulsan Citizen
۰
۲
Mokpo City
Finished
۱۳:۳۰
Siheung Citizen
۴
۱
Yeoju Citizen FC
Finished
۱۰:۳۰
Japan
Regional League
Niigata Uni of Management II
۰
۱
Niigata University H&W
Finished
۰۸:۰۰
Toin Yokohama University
۳
۰
Tokyo United FC
Finished
۱۱:۳۰
Michinoku Sendai FC
۳
۱
Fuji University
Finished
۰۸:۳۰
Nankatsu
۳
۱
Tsukuba FC
Finished
۱۲:۰۰
Aries Tokyo FC
۱
۱
Tokyo 23 FC
Finished
۰۶:۳۰
Hannan University
۰
۳
Moriyama Samurai
Finished
۰۸:۳۰
FC Basara Hyogo
۴
۰
Lagend Shiga FC
Finished
۰۷:۳۰
Artista Asama
۲
۰
Toyama Shinjo Club
Finished
۰۸:۴۵
Itazuke FC
۰
۵
FC Nobeoka Agata
Finished
۰۷:۳۰
Nippon Steel Oita
۱
۵
KMG Holdings
Finished
۰۷:۳۰
Mitsubishi Mizushima FC
۴
۱
Hatsukaichi FC
Finished
۰۵:۳۰
Kaiho Bank SC
۰
۵
J-Lease FC
Finished
۰۵:۳۰
Kawasoe Club
۱
۵
Veroskronos Tsuno
Finished
۰۵:۳۰
SR Komatsu
۰
۱۱
Fukui United
Finished
۰۵:۳۰
Russia
FNL
Torpedo Moskva
۴
۰
SKA Khabarovsk
Finished
۱۹:۰۰
Rodina Moscow
۰
۰
FK Baltika Kaliningrad
Finished
۲۰:۰۰
FC Ural Yekaterinburg
۲
۰
PFK Sochi
Finished
۱۶:۳۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
۳
۰
FC Tyumen
Finished
۱۸:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
۰
۱
Rotor Volgograd
Finished
۱۶:۳۰
FC Chayka
۱
۱
FK Sokol Saratov
Finished
۲۰:۳۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
۲
۱
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Campeonato Pernambucano A2
AAD Vitoria das Tabocas
۱
۰
Vera Cruz PE
inprogress
۲۱:۳۰
Decisao
۱
۱
ADJG Jaguar
inprogress
۲۱:۳۰
Ipojuca AC
۱
۰
Atletico PE
inprogress
۲۱:۳۰
Australia
NPL ACT
Canberra Croatia
۳
۱
Cooma Tigers
Finished
۰۸:۳۰
Tuggeranong Utd
۱
۲
O'Connor Knights SC
Finished
۰۸:۳۰
Latvia
Latvia Cup
Tukums 2000
۲
۳
Valmieras FK
Finished
۱۸:۳۰
FK Jelgava
۲
۴
FK Liepaja
Finished
۱۷:۳۰
Australia
NPL ACT Women
Belconnen United (W)
۲
۲
Canberra Croatia (W)
Finished
۰۸:۳۰
West Canberra Wanderers FC (W)
۰
۲
Gungahlin United (W)
Finished
۰۶:۱۵
Brazil
Carioca U20
Campo Grande RJ U20
۱
۰
7 de Abril U20
inprogress
۲۱:۱۵
Brazil
Catarinense 2
Atletico Catarinense
۰
۰
Guarani de Palhoca
inprogress
۲۱:۳۰
Tubarao
۱
۱
Caravaggio FC
inprogress
۲۱:۳۰
Juventus Jaragua do Sul
۱
۱
Camboriu
inprogress
۲۱:۳۰
Metropolitano SC
۰
۰
Santa Catarina Clube
inprogress
۲۱:۳۰
United States
USL League Two
Rochester FC
۱
۱
Bavarian United SC
Finished
۰۳:۳۰
Oakland FC
۰
۰
Kalamazoo FC
inprogress
۲۲:۳۰
AHFC Royals
۳
۱
Twin City Toucans
Finished
۰۲:۴۵
Project 51O
۴
۰
Marin FC Legends
inprogress
۰۰:۳۰
Seacoast United Phantoms
۱
۰
Blackwatch Rush
Finished
۰۰:۳۰
River Light FC
۲
۱
Chicago City SC
Finished
۰۳:۳۰
Davis Legacy
۳
۲
Academica SC
Finished
۰۵:۳۰
Patuxent Football Athletics
۵
۱
Northern Virginia FC
Finished
۰۲:۳۰
Westchester Flames
۳
۲
Cedar Stars FC
Finished
۰۳:۰۰
Hattiesburg FC
۱
۱
Little Rock Rangers
Finished
۰۳:۳۰
Southern California Seahorses
۲
۰
Capo II
Finished
۰۵:۳۰
Salem City FC
۳
۰
Charlotte Eagles
Finished
۰۲:۳۰
FC Buffalo
۱۰
۰
Dayton Dutch Lions
Finished
۰۱:۳۰
Blue Goose SC
۲
۳
Mississippi Brilla
Finished
۰۳:۳۰
St. Petersburg FC
۰
۱
Sarasota Paradise
Finished
۰۲:۳۰
East Atlanta FC
۱
۲
Athens United
Finished
۰۳:۰۰
Fort Wayne FC
۲
۰
Kings Hammer
Finished
۰۲:۳۰
Ocean City Nor'easters
-
-
West Chester United
Finished
۰۲:۳۰
Lionsbridge FC
۳
۰
Virginia Marauders FC
Finished
۰۲:۳۰
Charlottesville Blues
۱
۳
Virginia Beach
Finished
۰۲:۳۰
Cleveland Force SC
۰
۰
Toledo Villa FC
Finished
۰۲:۳۰
Asheville City SC
۲
۱
Tennessee SC
Finished
۰۳:۰۰
SC United Bantams
-
-
North Carolina FC U23
Finished
۰۳:۰۰
Des Moines Menace
۵
۰
Chicago Dutch Lions
Finished
۰۳:۳۰
Albion Colorado
۰
۱
Utah Avalanche
Finished
۰۴:۳۰
New Mexico United U23
-
-
Salt City SC
inprogress
۰۴:۳۰
India
Calcutta Premier Division
Measures Club
۳
۲
Patha Chakra
Finished
۱۳:۰۰
Mohammedan SC
۳
۱
Southern Samity
Finished
۱۳:۰۰
Techno Aryan Club
۱
۱
BSS Sporting Club
Finished
۱۳:۰۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
Chicken Inn FC
۰
۰
CAPS United
Finished
۱۶:۳۰
New Zealand
Southern Premier League
Nelson Suburbs FC
۴
۴
Selwyn United
Finished
۰۴:۰۰
Universities of Canterbury
۰
۱
Christchurch United
Finished
۰۶:۱۵
South America
Copa America Knockout Stage
Canada
۲
۳
Uruguay
Finished
۰۳:۳۰
Argentina
U20 Championship
CA Brown de Adrogue U20
۰
۲
Acassuso U20
Finished
۱۵:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Tartu JK Tammeka II
۲
۴
Nomme Kalju II
Finished
۱۵:۳۰
JK Trans Narva II
۲
۰
Pärnu JK
Finished
۱۵:۳۰
Finland
Ykkonen
Klubi 04
۳
۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
Finished
۱۶:۳۰
Colombia
U19 Championship
Bogota FC U19
۱
۱
La Equidad U19
Finished
۱۷:۳۰
United States
MLS Next Pro League
Toronto FC II
۰
۰
FC Cincinnati II
inprogress
۲۲:۳۰
Carolina Core
۲
۱
Crown Legacy FC
Finished
۰۲:۳۰
Australia
NPL Queensland
Peninsula Power
۴
۰
Brisbane Roar Youth
Finished
۰۹:۳۰
Gold Coast Knights
۴
۲
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۰۹:۳۰
United States
USL League One
Chattanooga Red Wolves
۳
۱
Richmond Kickers
Finished
۰۳:۰۰
Lexington SC
۱
۲
South Georgia Tormenta FC
Finished
۰۲:۳۰
Greenville Triumph SC
۰
۱
Union Omaha
Finished
۰۲:۳۰
Forward Madison FC
۱
۱
Central Valley Fuego
Interrupted
۰۳:۳۰
One Knoxville SC
۱
۰
Northern Colorado Hailstorm FC
Finished
۰۲:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Weston Workers Bears FC Reserves
۱
۱
New Lambton Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Newcastle Olympic Reserves
۳
۱
Valentine Phoenix Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Australia
Western Australia Premier League Women
Balcatta (W)
۶
۰
UWA-Nedlands FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Fremantle City FC (W)
۹
۰
Murdoch University Melville FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Subiaco AFC (W)
۰
۷
Perth SC (W)
Finished
۱۱:۱۵
Republic of Korea
K-4 League
Jinju Citizen FC
۲
۱
Chungju Citizen
Finished
۱۲:۳۰
Jeonju Citizen
۴
۲
Sejong Vanesse
Finished
۱۰:۳۰
Daejeon Hana Citizen II
۲
۰
Seoul Jungnang FC
Finished
۱۳:۳۰
Mozambique
Mocambola
Clube Ferroviário de Maputo
۳
۰
GDRT Textafrica
Finished
۱۶:۰۰
Peru
Reserve League
UTC Cajamarca Reserves
۷
۰
Alianza Atletico Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Bolivia
Campeonato Integracion Women
Blooming FC (W)
۲
۵
Oriente Petrolero (W)
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Gaucho 2
EC Pelotas
۲
۰
GE Gloria
inprogress
۲۱:۳۰
Uniao Frederiquense
۰
۰
Monsoon FC
inprogress
۲۲:۰۰
Lajeadense RS
۰
۰
Passo Fundo
inprogress
۲۱:۳۰
Malaysia
Liga A1
Gombak FC
۲
۴
Malaysia University
Finished
۱۶:۱۵
Iceland
U19 League
IA/Kari/Skallag U19
۱
۳
FH Hafnarfjordur U19
Finished
۱۵:۳۰
Afturelding/Hviti Riddarinn U19
۰
۲
KA/Da/Ma/Vo/KF/Ha U19
Finished
۲۰:۳۰
Philippines
PFL
Taguig FC
۶
۱
Tuloy
Finished
۱۰:۳۰
Philippine Army FC
۰
۱
Don Bosco Garelli
Finished
۱۳:۱۵
Davao Aguilas
۵
۲
Philippine Air Force
Finished
۱۶:۰۰
World
Friendly International Matches Women
Hong Kong (W)
۴
۱
Indonesia (W)
Finished
۱۳:۳۰
El Salvador (W)
۳
۱
Peru (W)
Finished
۰۴:۳۰
Colombia (W)
۱
۲
Ecuador (W)
Finished
۰۰:۳۰
Liechtenstein (W)
۰
۲
Namibia (W)
Finished
۱۱:۳۰
Brazil
Carioca Serie C
Uni Souza
۰
۰
EC Vera Cruz RJ
inprogress
۲۱:۱۵
Ethiopia
Premier League Women
Hawassa City FC (W)
۰
۰
Ethio Electric FC (W)
Finished
۰۹:۳۰
Yirga Chefe Bunaa (W)
۰
۷
Ethiopia Nigd Bank (W)
Finished
۱۱:۳۰
Brazil
Cearense C
Esporte Club Limoeiro
۰
۰
Crato EC
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Copa Espirito Santo
Vilavelhense ES
۳
۰
Linhares FC ES
Finished
۱۶:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
FC Orsha
۰
۳
Arsenal Dzyarzhynsk
Finished
۱۵:۳۰
Volna Pinsk
۱
۰
Shakhtyor Soligorsk
Finished
۱۸:۳۰
FK Krumkachy Minsk
۰
۱
Dnepr Mogilev
Finished
۱۶:۳۰
Niva Dolbizno
۱
۳
FC Gomel
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
Grange Thistle SC
۳
۱
Taringa Rovers
Finished
۰۹:۴۵
Ipswich Knights
۴
۱
Bayside United
Finished
۰۸:۳۰
United States
USL Women
Detroit City FC (W)
۱
۲
Colorado Storm (W)
Finished
۰۲:۳۰
North Carolina Courage U23 (W)
۲
۱
Tennessee SC (W)
Finished
۰۱:۳۰
Australia
Queensland Premier League U23
SWQ Thunder U23
۱
۱
Caboolture FC U23
Finished
۰۶:۱۵
St George Willawong FC U23
۱
۵
Southside Eagles U23
Finished
۰۸:۰۰
Brazil
Mineiro 2
Valeriodoce EC
۲
۱
Betim FC
Finished
۱۶:۳۰
Australia
South Australia Premier League Women Reserves
Sturt Lions Reserves (W)
۰
۵
Salisbury Inter Reserves (W)
Finished
۱۰:۰۰
United States
National Premier Soccer League
Jacksonville Armada U23
۱
۳
Columbus United FC
Finished
۰۲:۳۰
Annapolis Blues FC
۰
۲
Virginia Dream FC
Finished
۰۲:۳۰
El Farolito
۳
۲
Napa Valley 1839 FC
Finished
۰۵:۰۰
West Chester United
۴
۰
Electric City Shock SC
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A2 Women
Sport Recife PE (W)
۱
۲
Bahia (W)
Finished
۰۳:۰۰
Australia
NPL New South Wales U20
Rockdale Ilinden U20
۲
۰
Sydney United 58 U20
Finished
۰۶:۳۰
Australia
NPL Victoria U23
Dandenong City U23
۲
۵
Hume City U23
Finished
۰۶:۳۰
St Albans Saints U23
۰
۰
Altona Magic U23
Interrupted
۰۵:۳۰
Saint Kitts And Nevis
SKNFA Premier League
Flow 4G Cayon Rockets
۱
۱
RAMS Village Superstars
Finished
۰۴:۰۰
Paraguay
Championship Women
Sportivo Trinidense (W)
۰
۳
Club Guarani (W)
Finished
۰۰:۴۵
Dominica
Premier League
Pointe Michel FC
۳
۶
Portsmouth Bombers
Finished
۰۲:۰۰
New Zealand
Central Premier League
Napier City Rovers
۲
۰
Wellington Phoenix Reservers
Finished
۰۵:۳۰
Australia
Capital Territory U23
Canberra Croatia U23
۲
۰
Cooma Tigers U23
Finished
۰۶:۰۰
Tuggeranong United U23
۰
۳
O'Connor Knights U23
Finished
۰۶:۱۵
Fiji
Premier League
Rewa FC
۱
۰
Tailevu Naitasiri
Finished
۰۶:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Atletico Mineiro U20
۳
۰
EC Futgol U20
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Paranaense 2
Parana Clube
۳
۰
Patriotas FC
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A3 Women
Vasco da Gama (W)
۳
۰
Acao (W)
Finished
۱۷:۳۰
Lithuania
II Lyga
FKS Ukmerge
۳
۲
Fortuna Kaunas
Finished
۱۳:۳۰
Bhutan
Premier League
Phuentsholing Heroes FC
۰
۳
Thimphu City
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Chapecoense AF U20
۱
۱
Hercilio Luz U20
inprogress
۲۱:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Gold Coast Knights U23
-
-
Sunshine Coast Wanderers U23
Cancelled
۰۷:۱۵
Norway
3. Division avd. 1
Os Turnforening
۳
۱
FK Haugesund II
Finished
۱۶:۳۰
Djerv 1919
۳
۳
Askoy FK
Finished
۱۵:۳۰
Foerde
۲
۵
IL Sandviken
Finished
۱۵:۳۰
United States
WPSL Women
California Storm (W)
۰
۰
FC Premier (W)
Interrupted
۰۴:۳۰
Macao
Elite League
Gala
۱۰
۰
Tak Chun Ka I
Finished
۱۳:۳۰
Monte Carlo
۲
۰
Sporting Macau
Finished
۱۵:۳۰